Dar Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Dar Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Dar Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Bu yazımızda sizlerle dar mutfak sahibi olanlar için mutfaklarında nasıl bir dekorasyon uygularsalar mutfakları geniş durur ve kullanışlı olur, bu konu hakkında bilgi paylaşımında bulunalım.

Hanımların en sevmedikleri şeydir, dar bir mutfak ve haklılarda aslında gün boyunca hanımların mekânıdır mutfaklar. Peki, dar yapıda olan bir mutfak için neler yapılabilir.

Diğer örneklerde de sık sık bahsettiğimiz üzere boya seçimi ile işe başlanmalıdır. Beyaz bir boya seçimi mutfağı olduğundan daha aydınlık ve daha huzurlu yapacaktır.

Beyaz bir tuval düşünelim, bu tuval üzerine beyaz ile uyumlu olacak renkler neler olabilir. Sevecen hanımlar için pembe, ciddi hanımlar için mavi, ben ikisinin ortasındayım diyenler turuncu detaylar ile dekorasyonlarını devam ettirebilirler. Bu konsepte uyum sağlayabilecek bir halı ile artık dar mutfak diye bir şey kalmayacaktır.
 
Siz de bir dar mutfağa sahipseniz nasıl dekore edeceğinizi bilmiyorsanız resim galerimizde sizler için dar mutfak dekorasyon örneklerini bir araya getirdik. Galerimizi ziyaret ederek dar mutfakları nasıl dekore edeceğinize dair ip uçları bulacaksınız.